JAK DZIAŁAMY

KILKA SŁÓW O TYM - JAK DZIAŁA FOTOBUDKA!

Zasady współpracy z DrSelfie fotobudka Olsztyn

Planujesz wesele, urodzin lub imprezę firmową? Fotobudka to sprawdzony pomysł na udaną imprezę. Możesz zamówić fotobudkę na konkretne godziny lub na całą imprezę. Napisz do nas a my doradzimy ci jakie rozwiązanie będzie najbardziej optymalne. Warunkiem rezerwacji fotobudki jest podpisanie z nami formularza zamówienia. Nie czekaj skorzystaj z formularza kontaktowego na samym dole strony napisz nam miejsce imprezy, datę oraz ilość osób a po chwili otrzymasz indywidualną ofertę.

Jak działa sama fotobudka?? Najlepiej obrazuje to nasz krutki film:)

Co nas wyróżnia na tle konkurencji

F.A.Q.

Fotobudka to jest specjalnym urządzeniem z dedykowanym oprogramowaniem, oferującym możliwość natychmiastowego wydruku zdjęć w doskonałej jakości. Urządzenie wyposażone jest w 22″ calowy ekran dotykowy z prostym i intuicyjnym interfejsem użytkownika, na którym uczestnicy imprezy zarządzają swoją sesją. Oprogramowanie prowadzi krok po kroku, użytkowników podczas wykonywanej sesji, wyświetlając komendy na monitorze, oraz umożliwiając podgląd sesji osobom biorącym w niej udział.

Fotobudka oferuje możliwość wydruku zdjęć w formatach 10×15 bądź 5×15 cm ( tzw. paseczki ). Istnieje też możliwość wydruków w formacie 20cmx15 cm za dodatkową opłatą.

Na terenie woj. Warmińsko mazurskiego dojazd od pakietu standard jest gratis.

W trakcie wynajmu fotobudki nie ma żadnego limitu na wydruki zdjęć. Ile goście zrobią zdjęć tyle się wydrukuje. Co najważniejsze za każdym razem drukujemy tyle kopii zdjęć ile osób jest na zdjęciu.

Na rozstawienie fotobudki potrzebujemy minimum 3 m2

Oczywiście! Po wykonanej sesji zdjęcia drukują się w przeciągu 15 sekund.

Nasz grafik do każdego zlecenia przygotowuje spersonalizowaną grafikę pod wydrukami z fotobudki. Może to być grafik przygotowana na podstawie zaproszenia weselnego lub plakatu promującego imprezę dzięki czemu cała oprawa graficzna będzie spójna z imprezą.