fotobudka 360

Innowacyjne Rozwiązania Fotobudki 360, Wideobudki i Kamery 360.  Zapraszamy do odkrycia naszych usług fotobudki 360, wideobudki, kamery 360 – idealnych dodatków dla każdej imprezy, które zostaną zapamiętane na długo!

Pakiety - fotobudka 360

MINI

najlepszy na urodziny Czas wynajmu 2 h

STANDARD

naJLEPSZY NA WESELE Czas wynajmu 3 h

PREMIUM

na DUŻE WESELE Czas wynajmu 4 h

VIP

najlepszy na IMPREZĘ FIRMOWĄ
Czas wynajmu 6 h

Fotobudka 360

Planujesz wesele, urodzin lub imprezę firmową? Fotobudka to sprawdzony pomysł na udaną imprezę. Możesz zamówić fotobudkę na konkretne godziny lub na całą imprezę. Napisz do nas a my doradzimy ci jakie rozwiązanie będzie najbardziej optymalne. Warunkiem rezerwacji fotobudki jest podpisanie z nami formularza zamówienia. Nie czekaj skorzystaj z formularza kontaktowego na samym dole strony napisz nam miejsce imprezy, datę oraz ilość osób a po chwili otrzymasz indywidualną ofertę.

Fotobudka 360: Rozgwieżdż Wydarzenie Z Niezwykłymi Filmami

Nasza fotobudka 360 to innowacyjne rozwiązanie, które sprawi, że Twoje wydarzenie będzie absolutnie niezapomniane! Pozwól swoim gościom odkryć nowe wymiary zabawy, tworząc dynamiczne, interaktywne filmy360 stopni. To więcej niż zwykłe filmy- to fascynujące przeżycie, które zapewni niezapomniane wspomnienia. Nasza fotobudka 360 automatycznie doda do każdego filmu efekty slowmotion oraz boomerang. Każdy film też automatycznie będzie miał podkład muzyczny

Wideobudka: Przywróć do Życia Każdy Moment

Nasza wideobudka360 to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą uwiecznić nie tylko chwile, ale również dźwięki i ruch! Pozwól swoim gościom stać się gwiazdami własnych filmów krótkometrażowych, które zachowają radość, śmiech i emocje z Twojego wydarzenia. Wideobudka to świetna zabawa dla wszystkich!

Kamera 360: Złap Każdy Kąt, Każdy Uśmiech

Nasza kamera 360 to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą uchwycić każdy szczegół z różnych perspektyw. Niech Twoje wydarzenie zostanie sfilmowane z każdego możliwego kąta, dzięki czemu nie przegapisz ani jednego uśmiechu, ani jednej emocji. To doskonała opcja dla imprez o dużym natężeniu ruchu!| W kilka chwil po wykonaniu materiału filmowego użytkownicy otrzymają na swój telefon link do swojego wspaniałego klipu.

Skontaktuj się z nami już dziś!

Nie czekaj! Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach fotobudki 360, wideobudki i kamery 360 oraz zarezerwować je na swoje wydarzenie. Pozwól nam uczynić Twoją imprezę niezapomnianą!

Telefon

792 352 532

Email

kontakt@drselfie.pl

F.A.Q.

Fotobudka to jest specjalnym urządzeniem z dedykowanym oprogramowaniem, oferującym możliwość natychmiastowego wydruku zdjęć w doskonałej jakości. Urządzenie wyposażone jest w 22″ calowy ekran dotykowy z prostym i intuicyjnym interfejsem użytkownika, na którym uczestnicy imprezy zarządzają swoją sesją. Oprogramowanie prowadzi krok po kroku, użytkowników podczas wykonywanej sesji, wyświetlając komendy na monitorze, oraz umożliwiając podgląd sesji osobom biorącym w niej udział.

Fotobudka oferuje możliwość wydruku zdjęć w formatach 10×15 bądź 5×15 cm ( tzw. paseczki ). Istnieje też możliwość wydruków w formacie 20cmx15 cm za dodatkową opłatą.

Na terenie woj. Warmińsko mazurskiego dojazd od pakietu standard jest gratis.

W trakcie wynajmu fotobudki nie ma żadnego limitu na wydruki zdjęć. Ile goście zrobią zdjęć tyle się wydrukuje. Co najważniejsze za każdym razem drukujemy tyle kopii zdjęć ile osób jest na zdjęciu.

Na rozstawienie fotobudki potrzebujemy minimum 3 m2

Oczywiście! Po wykonanej sesji zdjęcia drukują się w przeciągu 15 sekund.

Nasz grafik do każdego zlecenia przygotowuje spersonalizowaną grafikę pod wydrukami z fotobudki. Może to być grafik przygotowana na podstawie zaproszenia weselnego lub plakatu promującego imprezę dzięki czemu cała oprawa graficzna będzie spójna z imprezą.