My Blog

×××
A nice subtitle for blog page
 • Fotobudka 360


  To  platforma do nagrywania filmów w stylu Bullet Time Effect.Goście pozują na platformie, a wokoło nich obraca się kamera nagrywająca w SlowMotion – wyjątkowe klipy gwarantowane!
  Już po kilku sekundach od nagrania goście mogą obejrzeć swój film na ekranie oraz pobrać bezpośrednio na swój smartfon za pomocą kodu QR lub Airdrop

  Każdy klip jest automatycznie personalizowany przez nasze oprogramowanie. Możecie dodać dowolne logo, layout czy intro lub outtro.

  Nasza platforma może pomieścić nawet 5 osób jednocześnie na nagraniu.

  W podanej cenie gwarantujemy:- platformę Selfie360- kamerę i oświetlenie- profesjonalną obsługę- ekran do podglądu filmów- udostępnianie

  Napisz do nas żeby otrzymać ofertę wynajmu fotobudki 360 na swoje wesele lub inna imprezę.
  Napisz do nas

 • Fotobudka


  Organizujecie imprezę z atrakcjami?

  Fotobudka Olsztyn, dr Selfie dostarczy mnóstwo świetnej zabawy i upamiętni wydarzenie.
  Zadzwoń 792 352 532 albo wypełnij formularz
  Chętnie doradzimy i wspólnie wybierzemy najkorzystniejsze dla Państwa rozwiązanie

  Dr Selfie Fotobudka Olsztyn, Gałczyńskiego zaprasza

  Ciekawostki na temat fotobudki
  Podobno twórcą pomysłu był Anatol Josephewitz znany również jako Josepho, fotograf, pochodzący z Rosji. Jego marzeniem było wynalezienie szybkiej i taniej metody utrwalania obrazu, uzyskiwanego w sposób dostępny praktycznie dla każdego. Swój pomysł opracowywał latami i w końcu udało mu się skonstruować prototyp i złożyć w Stanach Zjednoczonych wniosek o swój pierwszy tego typu patent na „aparat do robienia automatycznych portretów w sekwencji czasowej”. Innowacją było utrwalanie obrazów bezpośrednio na światłoczułym papierze, z pominięciem szklanych płyt i folii.

  Pierwsza fotobudka

  Pierwszą fotobudkę zainstalowano w 1925 roku w studio Photomaton, mieszczącym się na Broadwayu. Urządzenie umożliwiało uzyskanie paska zawierającego osiem zdjęć w mniej niż 10 minut, co było do tej pory nieosiągalne. Przedsięwzięcie okazało się niesamowitym sukcesem, ponieważ cieszyło się zainteresowaniem, które przerosło najśmielsze oczekiwania. Dziennie korzystało z jego usług nawet 7,5 tysiąca klientów. Twórcy wynalazku bardzo szybko, bo już w 1927 roku udało się znaleźć chętnego na zakup studia i patentu na fotobudkę za niebotyczną, jak na tamte czasy kwotę miliona dolarów. Henry Morgenthau, nabywca praw do produkcji masowej urządzenia, zwanego dziś powszechnie fotobudką niemal natychmiast rozpoczął produkcję i instalowanie fotobudek w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Republice Południowej Afryki i w Chinach. Wynaleziony przez Josephewitza sposób szybkiej i dostępnej dla wszystkich możliwości wykonywania zdjęć przyjął się i rozpowszechnił na całym świecie.

  Wielki powrót małej fotobudki

  Dziś przeżywamy renesans tej atrakcji dzięki wykorzystaniu najnowszych osiągnięć techniki w połączeniu z pomysłem w stylu retro. Najprościej opisując zasadę działania współczesnej fotobudki obraz przenoszony jest na papier z wykorzystaniem drukarki połączonej z aparatem fotograficznym. Dodatkową atrakcją usługi są gadżety do dyspozycji klientów, umożliwiające tworzenie zabawnych charakteryzacji. Fotobudka na imprezie to gwarantowana radość dla większości uczestników.

  DrSelfie Fotobudka Olsztyn, Gałczyńskiego zaprasza

  Wiele wiadomości na temat historii fotografii zainteresowani mogą znaleźć na stronach:

  http://www.aparaty.tradycyjne.net/poradnik,historia_fotografii.html, a samej fotobudki w książce „American Photobooth”, autor Nakki Goranin
  http://books.wwnorton.com/books/978-0-393-33076-2/